[O1] Drzwi nie zamykają się

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tomus7
    RS
    • 2010
    • 1896
    • Peugeot

    #26
    Zamieszczone przez przemek88
    Zamieszczone przez tomus7
    Zamieszczone przez przemek88
    A ja mam taki problem ze jak przy mrozie otwieram drzwi z centralnego przednie drzwi się nie otwierają (tylne bez problemu). Od środka otwierają się od razu
    a jak reaguje z kluczyka?
    kluczyk moge wsadzić tylko do połowy z jednej i z drugiej strony nawet po psiknięciu odmrażaczem
    Wychodzi na to,że do roboty zamki (wkładki) noi chyba mikrostyk
    ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
    http://www.bunkry.pl/pl/index.html
    a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
    http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
    Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

    Komentarz

    • przemek88
      Rider
      • 2009
      • 613

      #27
      ale jak auto się rozgrzeje to drzwi się zamykają i otwierają normalnie. Dzisiaj w nocy auto stoi w garażu zobaczymy co będzie rano


      Moja Octavia 1.9 TDI AGR

      Komentarz

      • fidodido
        Rider
        • 2010
        • 440

        #28
        No to teraz mam jeszcze większy problem.
        Nie dość że przedtem po otworzeniu drzwi nie moglem ich zamknąć to teraz nie mogę ich ani z zewnątrz ani od środka otworzyć.
        Pewnie zamek jest mocno zawilgocony i zamarzł co robić.?
        Czyżby ratunkiem był ktoś z ciepłym garażem bądź serwis skoda.?
        Auto: Skoda Octavia I
        Kolor: Srebrny
        Pojemność: 1,8T 20V
        Moc: 150KM
        Typ silnika: AGU
        Gaz: STAG-4

        Komentarz

        • dp2
          Drive
          • 2010
          • 69
          • Octavia I combi (1U5)
          • ALH 1.9 TDI VP 90 KM

          #29
          Wczoraj miałem tak jak napisał delanpol:
          Zamieszczone przez delanopl
          Mam następujący problem. Auto stało ostatnią noc na dworze. Rano standardowo odśnieżanie, grzanie silnika itd.. Wsiadłem do auta, chciałem zamknąć drzwi, a tu niespodzianka. Drzwi odbiły się, zamek nie zatrzasnął się. Wziąłem linki do bagaży i w ten sposób mogłem jechać, chociaż drzwi na zakrętach uchylały się. Po 15 minutach drzwi jak gdyby nigdy nic zamknęły się. Aczkolwiek problem pojawił się znowu. Oczywiście znam zasady działania zamka ale... czyżby był zawilgocony i zamarza? Jak to zabezpieczyć żeby znowu rano nie ździwić się? Zwłaszcza że auto znów dziś "śpi" pod chmurką. Jakiś de-icer?
          Zamek się nie zatrzaskiwał a drzwi się odbijały. Auto stoi pod chmurką ale (na moje szczęście na podwórku). Co zrobiłem ? WD-40 do zamka i do zatrzasków, dłuższy przedłużacz + suszarka do włosów + 10 min grzania okolic zamka + drugi raz WD-40 do zamka.
          Narazie jest OK

          Komentarz

          • delanopl
            Elegance
            • 2009
            • 831

            #30
            dp2, a mi się to przydarzyło z dala od domu, ogrzewanie na full i tak sobie godzinke pyrkało i pomogło. Teraz zabezpieczone dodatkowo silikonem, spróbuj i Ty nim prysnąć

            Komentarz

            Pracuję...